Připravte se na léto!

aquapalace-praha-aquapark-cestlice-5

Také je Vám v úmorných vedrech letních dnů takové horko a nejraději byste se okamžitě osvěžili někde u vody? Poté bezpochyby oceníte patřičnoupotřebnou výbavu na pláž, k moři nebo na bazén, kterou nejen funkčně využijete, ale ještě Vás vkusně zaujme její moderní look poslední módy.

Rozhodně se u vody neobejdete bez plavek, v dámském nebo pánském provedení mnoha moderních stylů, pestrobarevných modelů s hravými motivy či jednobarevných elegantních střihů, podtrhujících především svůdné křivky žen a jejich šarm.

Dámské plavky oranžové Dámské plavky jednodílné HAKUNA MATATA

Ať už na dovolené u moře, kdykoliv na bazénu či třeba jen na zahrádce, naše pánské šortkové plavky z nové kolekce jsou spojením výborných estetických vlastností a vytříbeného zpracování, které se pro muže stanou hitem tohoto roku svými pestrými barvami, moderním šortkovým střihem osvědčených značek jako DieselCalvin Klein.

Pánské šortkové plavky Calvin Klein nebeské Pánské šortkové plavky Diesel žluté

Abyste se u vody mohli pohodlně opalovat, neváhejte si pořídit naše plážové osušky a deky tematicky vtipných motivů, jež si oblíbí každý.

Plážová osuška SKELETON Plážová osuška WATER DOG

Pro nezapomenutelně nádherné a odpočinkové chvíle u vody si určitě nezapomeňte objednat naše sluneční brýle Wayfarer nebo sluneční brýle Aviator či sluneční brýle Clubmastery.

Sluneční brýle Aviator stříbrné zrcadlové Sluneční brýle Clubmaster zelené

V těchto nesnesitelně horkých dnech byste se také měli chránit některou z našich pokrývek hlavy, ať už dámským plážovým kloboukem, nějakým kloboučkem nebo některou ze Snapback kšiltovek.

Dámský klobou SUMMER červený Unisex klobouček GALAXY

Snapback kšiltovka NEW YORK černo-bílá Snapback kšiltovka 3D DOPE černá

Elegantní dámské pareo k plavkám je exotický oděv v oblasti plážové módy, který Vám dodá na šarmu a kráse. Parea nabízíme v mnoha rozlišných barvách a vzorech, které jsou skvělým módním doplňkem na letošní dovolenou.

Dámské pareo Motýlek růžové Dámské pareo Malta růžové

(Zdroj náhledové fotografie: Aquapalace Praha Čestlice)