Focení dámských plavek!

plavky_damske_jednodilne

Nafotili jsme pro Vás nekonvenčním způsobem úžasně efektní fotografie nových dámských jednodílných plavek na našich krásných modelkách v bazénu, jež se třeba svým originálním pojetím zalíbí nejen mužům, pro které bude v těchto našich plavkách každá chtít vypadat neodolatelně i u vody.

Nyní již můžete vybírat naše FULL PRINT modely dámských plavek jednodílných a elegantních dvoudílných plavek na našem e-shopu.

Dámské plavky jednodílné MARIHUANA Dámské plavky jednodílné HAKUNA MATATA

Dámské plavky jednodílné GALAXY PINK Dámské plavky jednodílné GALAXY OWL

Nahlédněte do zákulisí focení našich modelek s dámskými plavkami neobvykle zajímavých motivů. Mrkněte se, jak vznikaly naše parádní fotografie ve vodním prostředí.

Dámské plavky jednodílné SPACE CAT

Při poměrně chladném počasí se naše statečné modelky zdržovaly v bazénu co možná v nejkratším možném časovém intervalu, kdy si každá z nich převlékla dohromady 19 modelů jednodílných plavek různých barevných vzorů, a nechala na sebe pravidelně i několikrát za jednu sérii vylévat kýbl s vodou kolem prostoru hlavy, zad a krku.

Aneb ještě že byla voda v bazénu vyhřívaná a pracovalo se se šikovnými kolegyněmi, nadaným kolegou fotografem a trpělivými modelkami.

Zákulisní fotografování dámských plavek

Zákulisní fotografování dámských plavek Zákulisní fotografování dámských plavek

(Produktové fotografie od Tomáš Šurlák Photography)